Co je MLM?

Co je "SÍŤOVÝ MARKETING" - známý pod označením MLM

Z dlouholeté zkušenosti víme, že jedním z hlavních důvodů, proč se většina občanů MLM systémů neúčastní je vysoký vstupní poplatek a strach doporučit svému známému nabízený  produkt. Produkty některých MLM společností sice od svých přátel znají, dokonce je kupují, třebaže by ceny nabízeného produktu mohli mít při vlastní registraci o desítky procent nižší.

Argumentací osloveného, aby se obchodního zástupce zbavil je fráze "LETADLO", kterou používají závistiví kritici MLM systémů jen proto, že nemají peníze a nikoho komu by produkty nabídli nebo se bojí, že to nebudou umět a stydí se za to. Jsou k těmto systémům skeptičtí i vlivem různých fám, které tvrdí, že ten kdo se živí systémem MLM, dělá něco nelegálního.

Většina kritiků MLM systémů však ZÁVIDÍ obchodním zástupcům jejich finanční nezávislost, když oni sami pracují od rána do večera a jen stěží vydělají na základní potřeby své rodiny. Přitom si neuvědomují, že skoro veškerá činnost (práce) je založena na tomto systému a Ti co tvrdí, že MLM je "LETADLO", vlastně celý svůj život jsou v "LETADLE" zapojeni, aniž by si to uvědomovali.

NEVĚŘÍTE?

  1. (1 osoba) zpravidla každý podnik, kde pracujete má jednoho majitele
  2. (5 osob) majitel podniku má své ředitele a náměstky kterým
  3. (25 osob) jsou podřízeni vedoucí jednotlivých úseků, kteří
  4. (125 osob) řídí další vedoucí nižších celků, kterým jsou podřízeni
  5. (625 osob) mistři dílen a těm
  6. (3.125 osob) vedoucí směn, teprve ti řídí ostatní řádové zaměstnance - dělníky - VÁS
  7. (15.625 osob)    Zde jste všichni, co na MLM systémy nahlížíte skepticky. Svým umem a každodenní prací živíte právě ty nahoře nad Vámi zařazené, ikdyž sami tušíte, že se nikdy nahoru nad ně nedostanete!

Už tomu rozumíte? Tak buďte pány ve své firmě - ve svém MLM systému, kterým pomůžete svým kamarádům k finanční svobodě a nezávislosti!

Nemusíte se obávat, že děláte něco nelegálního!

Když nechcete spolupracovat - NEMUSÍTE - jelikož nabízené finanční produkty na tomto webu může využít každý bez nutnosti spolupráce a budete i Vy plně uspokojeni s tím, co Vám dávají.

"Buďto za svůj život převezmete zodpovědnost nebo budete celý život poslouchat jen rozkazy."                                                       Robert T. Kiyosaki

 

 

Kontakt

Zdeňka Lukšíková +420605072148

skype: zdenina346
zdenka.luksikova@gmail.com